درباره ما

سایت ۳۰نما به عنوان قدیمی‌ترین سایت فعال سینمایی کشور در ۲۱ شهریور ۱۳۸۱ همزمان با روز ملی سینما شروع به کار کرد. ۳۰نما یک سایت خبری تحلیلی است با ماهیت یک مجله‌ی سینمایی اینترنتی. یکی از اهداف اصلی سایت نقد شفاف و تحلیل و تفسیر اخبار و حواشی و سیاست‌های فرهنگی و سینمایی کشور است. ۳۰نما سعی دارد با تمرکز بر سینمای ایران و نقد منطقی ایراد‌های آن به بهبود روزافزون آن کمک کند.

از ابتدای فعالیت ۳۰نما منتقدان، نویسندگان، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌نویسان باسابقه و جوان با سایت همکاری و مساعدت داشته و دارند. سایت ۳۰نما همچنان از همراهی همکاران مطبوعاتی و علاقمندان به حوزه سینما استقبال می‌کند و امیدوار است بتواند همانند تمامی این‌ سال‌ها این مسیر را بهتر و منطقی‌تر طی کند.

۳۰نما بعد از یک وقفه به دلیل اجرای بازسازی و رونمایی سایت تازه، فعالیت مجدد خود را از بهمن سال ۱۳۸۶ همزمان با جشنواره بیست‌وشش فیلم فجر آغاز کرد.

دبیر تحریریه: علی نعیمی

برنامه‌ریز و طراح وب: دامون مقصودی

برنامه‌نویس و طراح بانک اطلاعاتی: نوید خادم

مدیر اجرایی: پونه خامین

عکس: امین محمدی، رضا جلالی، یلدا ذبیحی، نفیسه مطلق

اعضای موسس: دامون مقصودی، نوید خادم، خسرو نقیبی

با تشکر از همکاران قدیمی و یاران امروز سایت ۳۰نما:
بابک غفوری‌آذر، مهدی طاهباز، نیما رسول‌زاده، امیر قادری، صبا شادور، محسن آزرم، علی فرجاه، مانا مهرآئین، سمیرا خویشتندار، خدایار قاقانی، نغمه دانش، سیدرضا شکراللهی، سامان سیف‌الهی، فلورا وحدتی، آیدا طائف، هلنا آستانی، آتوسا اسکویی، مونا توکلی، یاسمین لامع، نیما افشار‌نادری، سارا درویش، لیلی نیکونظر، نگار مفید، مریم ضیغمی، سعید مروتی، الهام طهماسبی، بابک گرانفر، حمیدرضا پورنصیری، پدرام رضائی‌زاده، علی مصلح‌حیدرزاده، مهدی یزدانی‌خرم