۰۱ اسفند ۱۳۸۹

به خاطر موفقیت در جشنواره برلین

تبریك جامعه اصناف سینمای ایران و مدیرعامل فارابی به فرهادی

۳۰نما ـ جامعه اصناف سینمای ایران دریافت جایزه خرس طلایی بهترین فیلم ، جشنواره فیلم برلین را به اصغر فرهادی تبریك گفت. همچنین مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی این موفقیت بزرگ را تبریك گفت.

جامعه اصناف سینمای ایران دریافت جایزه خرس طلایی بهترین فیلم ، جشنواره فیلم برلین را به اصغر فرهادی تبریك گفت.

 بنابراین گزارش، متن این شادباش که توسط روابط عمومی خانه سینما منتشر شده بدین شرح است:

 «هنرمند گرانقدر آقای اصغر فرهادی

خبر نشاط انگیز موفقیت فیلم جدایی "نادر از سیمین" در جشنواره فیلم برلین موجی از شادمانی در میان ما برانگیخته است. توفیق كم نظیر كسب جایزه خرس طلایی بهترین فیلم جشنواره و خرس نقره‌ای بهترین بازیگران زن و خرس نقره‌ای بهترین بازیگران مرد و همچنین جایزه هیئت داوران مستقل كه مدیون خلاقیت شما و همكاران هنرمند شماست، تأییدی بر شایستگی‌های بین‌المللی سینمای مستقل ایران است كه به حق مهمترین سفیر فرهنگی كشور به شمار می‌رود. این موفقیت بزرگ را به شما و همكاران هنرمندتان، خانواده سینمای ایران و مردم فرهیخته و فرهنگ دوست ایران تهنیت می‌گوییم و در انتظار توفیق‌های بیشتر چشم به راه آینده می‌مانیم.»

 به گزارش 30نما و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، «سید احمد میرعلایی» مدیرعامل این بنیاد در پیامی موفقیت‌های «اصغر فرهادی» در جشنواره برلین را تبریك گفت.

در این پیام میرعلایی تصریح كرد: هنرمند گرامی و فرهیخته و كارگردان توانای سینمای ایران و هنرمندان و دست‌اندركاران فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» موفقیت كم‌نظیر شما در كسب رتبه‌های ممتاز جشنواره مهم و معتبر برلین در فاصله چند روزه از كسب افتخارتان در نزد مردم و هیات محترم داوران جشنواره بیست و نهم فیلم فجر در زمانی كه مردم شریف و هنر دوست ایران غرق در شادی‌های اعیاد هفته وحدت، میلاد پیامبر مهربانی‌ها، پیامبر اعظم (ص) و امام ششم شیعیان هستند، موجب مباهات و شادی دو چندان شد.

موفقیت‌های چشمگیر فیلم نجیب و شریف «جدایی نادر از سیمین» بار دیگر این امید را در اهالی فرهنگ و سینما دوستان متعهد و مردمی این سرزمین زنده كرد كه سینمای انسانی و تاثیر گرفته از فرهنگ و تمدن غنی ایران زمین می‌تواند نگاه‌های كنجكاو و داوری‌های منصف را به سوی خود جلب كند.

اینجانب به نمایندگی از طرف همه كاركنان خدوم بنیاد سینمایی فارابی كه همواره تلاش خود را معطوف بالندگی سینمای ایران می‌‌كنند، این موفقیت‌ها و سربلندی‌ها را به شما و جامعه عزیز سینمای كشور تبریك گفته و برای همه شما عزیزان آرزوی موفقیت و تندرستی دارم.

نظرات کاربران (۰)

شما هم نظر دهيد comment
نظر شما:
نام:* ايميل:* وب‌سايت:
*وارد کردن نام و ايميل برای فرستادن نظر لازم است
لطفاً مختصر و درباره‌ی موضوع بنويسيد. نظرات پس از تاييد مدير سايت منتشر می‌شوند.